Co robiłeś podczas kwarantanny?

Dear all, We want to build Cipher business rapidly in every country. We are interested to support and grow with other partners around the world. Cipher business is powered by Ethereum blockchain. Using blockchain technology is for the purpose of transparency and security. By using Ethereum blockchain smart contract, our Cipher business will be tokenized. Interested members share their views, business ideas and connect with us to grow your business.
Post Reply
AleksShamles
Posts: 58
Joined: Fri Dec 04, 2020 5:42 am

Co robiłeś podczas kwarantanny?

Post by AleksShamles » Wed Aug 17, 2022 12:37 pm

W kwarantannie wszystko było zamknięte, więc prawie wszyscy po prostu siedzieli w domu. Co robiłeś, żeby się bawić w tym czasie?

BillShiphr
Posts: 51
Joined: Sun Oct 11, 2020 7:55 pm

Re: Co robiłeś podczas kwarantanny?

Post by BillShiphr » Thu Aug 18, 2022 5:46 am

Cóż, po prostu siedziałem w domu i czytałem książki. Miałam też szczęście, że nie zostałam zwolniona z pracy, chociaż mogli i bardzo prosto

Zavylon
Posts: 40
Joined: Mon Oct 12, 2020 8:40 am

Re: Co robiłeś podczas kwarantanny?

Post by Zavylon » Thu Aug 18, 2022 8:40 am

Ale zostałem zwolniony podczas kwarantanny, a nie mówiąc, że był to najspokojniejszy czas w moim życiu. Po prostu grałem na komputerze cały dzień i tyle, odkąd miałem oszczędności, a z czasem dowiedziałem się, że skórki cs go można sprzedawać na https://dmarket.com/pl/ingame-items/item-list/dota2-skins . Więc przynajmniej nie miałem w ogóle żadnych pieniędzy, inaczej nie wiem jak bym przeżyła tym razem.

Post Reply